הגישה שלי

את מגיעה הביתה מבית החולים, מניחה את התינוק באמצע החדר ואז מה?

מציפות אותך תחושות של בלבול, חוסר אונים ובעיקר חשש גדול לגבי הבלתי נודע ומה מצפה לכם מעכשיו. מה עושים קודם? מה התינוק צריך עכשיו? ובעיקר למה לעזאזל כל הצוות הנחמד הזה מהיולדות או המלונית לא איתנו בבית לכמה חודשים?

כל אחד מההורים שאני מלווה במהלך השנים חווה את זה וגם אני חוויתי את זה בלידה הראשונה. זה בדיוק המקום אותו אני מנסה להקל עבורכם.

 

במהלך החודשים הקרובים, אתם עומדים לבצע הרבה מאוד פעולות בפעם הראשונה. לנקות את האוזניים לדוגמה, זו פעולה מאוד פשוטה, אך כשמדובר בדבר הקטן והשברירי הזה, הפעולה הזו עלולה להיראות מפחידה. ואז תגיעו למקלחות הראשונות, קושי בשינה, הימים שאחרי ברית המילה, גמילה מחיתולים, תינוק שני בבית ועוד הרבה רגעים נפלאים ומאתגרים. כל צורך שאולי יעלה - אלמד אתכם להתמודד עם הקשיים על מנת שתקבלו בהבנה והכלה את השינוי הגדול שאתם חווים, בצורה הטובה ביותר לתינוקכם ולכם

ישנם כמה מפתחות מבחינתי, כשהמפתח הראשון והחשוב ביותר, הוא אתם ההורים. אעזור לכם להיות הורים רגועים שבטוחים בעצמם על ידי זה שאלווה אתכם בכל אותם רגעים בהם תרצו עצה, הכוונה ומעט סדר בתחושת הכאוס הראשונית.

 

המפתח השני הוא נושא הגבולות, מאיזה גיל להתחיל עם סדר יום והאם זה בכלל דבר חשוב בחיי הרך הנולד?

גבולות זה דבר מאוד חשוב בחינוך ילדים ואני מאמינה שברגע שסדר היום הוא קבוע וברור, תחושת הביטחון הבסיסית של הילד נבנית וההבנה שיש מישהו שמנהל את כל הסיפור הזה עוזרת לייצר שלווה בבית.

אשמח לספר לכם עוד במידה ותהיו מעוניינים ליצור קשר.

.